Loading…

Digjet objekti i ‘Viva Fresh Store’: Pamje nga zjarri i madh në orët e mëngjesit

  • 15/02/2022 | 08:06

Digjet objekti i ‘Viva Fresh Store’: Pamje nga zjarri i madh në orët e mëngjesit

Një zjarr i madh ka kapluar objektin e supermarketit ‘’Viva Fresh Store’’, në Ferizaj ku ka pasur dëme të mëdha material, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të dërguar nga lexuesit e Metros shihet zjarri i madh që ka kapluar këtë objekt, derisa nuk raportohet për dëme në njerë.

Ende nuk dihet shkaktari i zjarrit, por gjithçka që ishte brenda është djegur totalisht./gazetametro.net

Më poshtë pamjet:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë