Loading…

Digjet një veturë në Prishtinë |PAMJE

  • 29/09/2018 | 14:18

Digjet një veturë në Prishtinë |PAMJE

Një veturë është djegur në Lagjen “Bregu i Diellit”, në Prishtinë.

Insajderi merr vesh se vetura është djegur vetvetiu dhe shoferi i saj, është larguar nga vetura, në momentin kur ka parë se ajo po merr flakë.

Ndërkohë për të reja e kësaj ngjarje, do ju inforomojë në vazhdim…

https://www.facebook.com/GOInsajderi/videos/296393684293040/

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë