Loading…

Digjet një veturë në Fushë Kosovë (Foto)

  • 21/11/2016 | 16:18

Digjet një veturë në Fushë Kosovë (Foto)

Një veturë ka marrë flakë dhe është djegur e tëra sot pasdite në zonën industriale në Fushë Kosovë. Fatmirësisht, siç mëson edhe gazetametro.net e cila ka qenë në vend të ngjarjes, nuk ka pasoja në njerëz.

vetura-ne-flake-2

Në vendin e ngjarjes janë parë policia e Kosovës dhe zjarrfikësit, ndërsa ende nuk dihet se si ka ardhë deri tek ky aksident./gazetametro.net

vetura-ne-flake-3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë