Loading…

Digjet një shtëpi në Prishtinë

  • 23/04/2017 | 11:34

Digjet një shtëpi në Prishtinë

Kati i dytë i një shtëpie në Prishtinë, pasditen e djeshme është kapluar nga zjarri, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.


Policia e Kosovës thotë se zjarrfikësit kanë arritur të lokalizojnë zjarrin, dhe përveç dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.

“Ankuesi, shqiptar, ka informuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri kati i dytë i shtëpisë së tij. Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vend të ngjarjes dhe ka shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar”, thuhet në komunikatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë