Loading…

Digjet një shtëpi në Podujevë

  • 02/06/2017 | 11:17

Digjet një shtëpi në Podujevë

Foto: Ilustrim

Një shtëpi në fshatin Bradash të Podujevës dje është përfshirë nga zjarri.


Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vend të ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Si i dyshuar është intervistuar një person, i cili me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Përveç dëmeve nuk ka të lënduar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë