Loading…

Digjet një lokal në Prevallë

  • 31/03/2019 | 13:15

Digjet një lokal në Prevallë

Në Prevallë të Prizrenit, një restorant është djegur, transmeton Gazeta Metro.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri një lokal-restorant

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse ndërsa njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin.

Nuk raportohet për të lënduar.

“Raportohet se në rrethana te panjohura është përfshi nga zjarri një lokal-restorant. Ne vendin e ngjarjes kane dalur njësitet përkatëse ndërsa njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për te lënduar”, thuhet në njoftimin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë