Loading…

Digjet një kamion në Graqanicë

  • 08/02/2017 | 14:14

Digjet një kamion në Graqanicë

Policia e Kosovës ka raportuar se dje në rrethana të panjohura në Graqanicë është përfshi nga zjarri automjeti transportues-kamion me targa lokale, transmeton gazetametro.net.

Në vendin e ngjarjes kane dalë të gjitha njësitet përkatëse. Njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë