Loading…

Digjet një banesë në lagjen “Mati 1” (Video)

  • 24/05/2017 | 22:02

Digjet një banesë në lagjen “Mati 1” (Video)

Një banesë është përfshirë nga zjarri në lagjen “Mati 1” në Prishtinë.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërkaq ende nuk dihen shkaqet që kanë quar deri tek zjarri.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

GazetaMetro ka provuar të kontaktojë me policinë, por kontakti për momentin ka qenë i pamundur.

https://www.facebook.com/1491649888/videos/vb.1491649888/10213010762092368/?type=2&theater

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë