Loading…

Digjet një banesë në Dardani nga hedhja e mjeteve piroteknike

  • 31/12/2019 | 20:30

Digjet një banesë në Dardani nga hedhja e mjeteve piroteknike

Një banese në lagjen Dardania në Prishtinë ka marrë flakë.

Nga lexuesit e Indeksonline mësojmë se podrumi i kësaj banese është duke u djegur.

Dyshohet se ky zjarr është si shkak i përdorimit të mjeteve piroteknike.

Kujtojmë se komuna e Prishtinës ka njoftuar se personat që përdorin këto mjete do të gjobiten me 100 euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë