Loading…

Digjet në Greqi një autobus i Maqedonisë

  • 25/06/2017 | 22:08

Digjet në Greqi një autobus i Maqedonisë

Një autobus i një agjencie turistike të Maqedonisë sot pasdite u përfshi nga flakët në Greqi rrugës për në Halkidiki, me ç’rast nuk ka udhëtarë të lënduar.


Mediat greke njoftojnë se pasagjerët në mënyrë të sigurt e kanë braktisur autobusin para se të digjet në tërësi, ndërsa zjarrin e kanë shuar 15 zjarrfikës me pesë automjete të zjarrfikësve.

Tani për tani nuk dihen shkaqet për zjarrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë