Loading…

Digjet lokali i ‘Drenicakut’ të ‘O sa mirë’ (Video)

  • 29/04/2017 | 08:23

Digjet lokali i ‘Drenicakut’ të ‘O sa mirë’ (Video)

Rreth orëve të mbrëmjes është djegur një lokal në Fushë Kosovë, që thuhet se është i aktorit të serialit “O sa mirë”, Jeton Zogiani.


Si pasojë aty janë parë edhe ekipet e zjarrfikësve, të Policisë, si dhe të KEDS-it. Siç merr vesh Telegrafi, për fat të mirë, përveç dëmeve materiale, nuk ka ndonjë të lënduar.

Dyshohet se shkaktar i djegies të ketë qenë instalimi elektrik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë