Loading…

Digjet garazhi në Ferizaj dhe vetura në Pejë

  • 06/02/2017 | 11:49

Digjet garazhi në Ferizaj dhe vetura në Pejë

Një veturë në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Pejë, e cila është djegur në tërësi.

Sipas viktimës vlera e dëmit është rreth 12.000 euro dhe si pasojë pjesërisht është dëmtuar edhe një veturë tjetër për të cilën nuk dihet vlera e dëmit, njofton Policia e Kosovës.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin, thuhet tutje në njoftim, transmeton gazetametro.net.

Kurse, në fshatin Manastirc të Ferizajt, poashtu në rrethana të panjohura nga zjarri i është djegur garazhi i një veture.

Në vend-ngjarje kanë dal njësit përkatëse dhe zjarrfikësit. Vlera e demit sillet rreth 200 euro, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë