Loading…

Digjet autobusi me mërgimtarë që udhëtonte nga Vjena për Maqedoni

  • 01/07/2017 | 11:33

Digjet autobusi me mërgimtarë që udhëtonte nga Vjena për Maqedoni

Autobusi i Eurobusit të Strugës duke shkuar prej Vienes në Maqedoni u përfshi nga zjarri në Serbi.


Në Serbi sot ështe djegur plotësisht por për fat të mirë vetëm njerëzit kishin shpëtuar.

“Une isha vetëm një udhtarë duke shkuar për në Maqedoni po ishte e trishtushme vendi kur me orë të tëra kemi pritur që është bërë kollonat”-thotë një udhëtar i rastit për INA.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë