Loading…

Digjen mbeturinat në qendër të Prishtinës – rrezikohet të përfshihen disa vetura (Foto/Video)

  • 27/07/2017 | 23:46

Digjen mbeturinat në qendër të Prishtinës – rrezikohet të përfshihen disa vetura (Foto/Video)

Një zjarr i madh është përhapur në qendër të Prishtinës pak minuta më parë. Krejt kjo besohet të ketë ndodhur nga djegia e disa mbeturinave në kontejner.


Disa mbeturina që janë grumbulluar  në kontejner janë djegur pak më parë në qendër të Prishtinës, në sheshin “Zahir Pajaziti”. Në afërsi të këtij zjarri janë të parkuar edhe disa vetura, të cilat rrezikohen që të përfshinin në flakë.

Aktualisht në këtë shesh është duke u zhvilluar edhe festivali tradicional “BeerFest”.

Express sjellë disa fotografi nga vendi i ngjarja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë