Loading…

Digjen dy kamionë të shqiptarëve në Çabër të Mitrovicës

  • 02/07/2022 | 12:40

Digjen dy kamionë të shqiptarëve në Çabër të Mitrovicës

Gjatë ditës së sotme janë djegur dy kamionë në Çabër në veri të Mitrovicës, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka konfirmuar Zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai bëri të ditur se rasti është cilësuar si zjarrvënie dhe se pronarët e kamionave janë shqiptarë.

Metro do të ju mbajë të informuar me rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë