Loading…

Diferencë e madhe nga ‘rivalet’, Wanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

  • 13/08/2022 | 22:26

Diferencë e madhe nga ‘rivalet’, Wanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

Wanda Nara është zgjedhur nga italianët si femra më e dëshiruar për një flirt veror apo për një natë.


Bashkëshortja e Mauro Icardit është votuar masivisht në sondazh, duke zënë vendin e parë me 90% të votave si femra më e dëshiruar në shtrat.

Me diferencë shumë të madhe nga modelja argjentinase, podiumi më tej plotësohet nga Alena Seredova, ish-partnerja e portierit Buffon dhe Kristen Stewart, yll i Hollivudit.

Më pas vijnë me radhë, motra e vogël e Belen Rodrigezit, Sesilia, për të vijuar me Ilari Blazin, Irina Shayk, Ema Marrone, surpriza Simona Ventura, Teilor Mega dhe Federika Nargi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë