Loading…

Diell, breshër, e shkarkesa rrufesh: Ky është moti për sot

  • 23/06/2022 | 00:25

Diell, breshër, e shkarkesa rrufesh: Ky është moti për sot

Sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu, breshër, e shkarkesa rrufesh.


Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, sidomos në zonat me shtrëngata, me shpejtësi prej 20-75 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 33°C. /MeteoKosova

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë