Loading…

Diçka nuk shkon në këtë foto

  • 03/06/2017 | 08:21

Diçka nuk shkon në këtë foto

Teksa pozojnë në diell për një foto të shpejtë, këto katër vajza duken si turiste të zakonshme që po shijojnë pushimet e tyre… por nuk është gjithçka siç duket.


Fotoja, e cila është shpërndarë në Imgur, ka vënë në dilemë përdoruesit e internetit pasi diçka nuk shkon siç duhet me të.

Dhe teksa të gjithë përqendroheshin tek portreti i vajzave për të gjetur gjënë e çuditshme, është sfondi ai që ka diçka që nuk shkon. Nëse shihni pas vajzave, do të vini re se të gjithë njerëzit kanë të njëjtin portret.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë