Loading…

Diçka nuk është në rregull me veprimet e institucioneve ndaj VV’së

  • 19/01/2017 | 23:42

Diçka nuk është në rregull me veprimet e institucioneve ndaj VV’së

Melihate Tërmkolli, deputete e LDK-së, thotë se diçka nuk është në rregull me veprimet e institucioneve ndaj aktivistëve të Vetëvendosjes, të akuzuar për sulmin ndaj Kuvendit.

Ajo thotë se marrja e masave të ndryshme ndaj aktivistëve, të akuzuar për të njëjtën vepër, nuk është i drejtë dhe se kjo tregon që diçka nuk është në rregull.

“Edhe sikur të ishin terroristë veprimi i diferencuar ndaj aktivistëve, disa lirohen, disa mbahen në arrest, disa vdesin krejt, diçka nuk është në rregull”, ka thënë ajo në Interaktiv të KTV-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë