Loading…

DiCaprio s’heq dorë ga modelet, shihet me modelen 22 vjeçare në mega jaht

  • 05/06/2023 | 20:43

DiCaprio s’heq dorë ga modelet, shihet me modelen 22 vjeçare në mega jaht

Leonardo DiCaprio njihet për lidhjet e shumta me modelet e reja në moshë. Të dielën ai është parë në një mega jaht në Ibiza të Spanjës me një modele të re, transmeton Gazeta Metro.


Ylli i filmit “Titanic” i cili është 48 vjeçar është fotografuar teksa lundronte mediteranin me modelen 22 vjeçare Meghan Roche.

Por një burim ka thënë për Page Six se Roche dhe DiCaprio nuk janë të lidhur romantikisht por se një mik i tij është i lidhur me modelen ndërsa DiCaprio vetëm po shoqërohej me të.

Roche e cila ishte e veshur me një kostum banje ngjyrë blu është parë duke u shoqëruar edhe me mikun e DiCaprios i cili po diskutohet se është i dashuri i sajë.

Ndërsa DiCaprio u pa bluzë dhe vetëm me mbathje noti teksa po shijonte pamjet e bukura nga jahti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë