Loading…

Dhurata që e mori nga nëna nuk është e pistë sa po duket (Foto)

  • 30/12/2016 | 12:23

Dhurata që e mori nga nëna nuk është e pistë sa po duket (Foto)

Kur është fjala për dhurata, përzgjedhja çdo herë ka rëndësi.


Për fat të keq, Kerri Roberts nuk e kuptoi se dhurata që ajo i dha vajzës së saj dukej shumë e ngjashme me një lodër seksi, transmeton gazetametro.net.

Dhurata në fjalë ishte në fakt një mbajtëse filxhani për t’u mbrojtur nga të nxehtit.

Por Shelby Donovan tha për Mashable ajo e hapi dhuratën para rreth 30 anëtarëve të familjes, dhe në fillim u shokua pasi mendoi se ajo ishte një lodër seksi. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë