Loading…

Dhunuesi: Ndjehesha i ngazëllyer kur e rraha Selën (Foto)

  • 28/04/2017 | 08:43

Dhunuesi: Ndjehesha i ngazëllyer kur e rraha Selën (Foto)

Derisa ditë me rradhë në epiqendër të akuzave nga protestuesit ka qenë kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, një dhunë e ushtruar ndaj tij si duket ishte e pashmangshme, transmeton Gazeta express.


Sot Sela u lëndua në kokë dhe i njejti, për fat tani është mirë dhe partia e tij këtë e ka dhënë si deklaratë zyrtare.

Por, kjo deklaratë në Facebook e një dhunuesi ka tmerruar opinionin.

”Ajo ndjenja kur brutalisht e ke rrahur Ziadin Selën me grushta në kokë, e pa përshkruar! Shtriju poshtë shkërdhatë shqiptare.” ka shkruar dhunuesi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë