Loading…

Dhunonte fëmijët, arrestohet edukatorja

  • 05/06/2017 | 10:36

Dhunonte fëmijët, arrestohet edukatorja

Një 30-vjeçare, edukatore në një kopësht privat në Tiranë është arrestuar nga policia pas denoncimit të prindërve për dhunë ndaj fëmijëve të tyre.


Ngjarja ka ndodhur në një kopësht privat në rrugën “Nikolla Lena”. Dy prindër fëmijësh kanë denoncuar në komisariat edukatoren, duke pretenduar se në datat 30 dhe 31 maj D.R., 30 vjeçe, ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të tyre të mitur.

Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë së këtij kopshti, ndërsa mbi edukatoren rëndon akuza e keqtrajtimit të të miturve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë