Loading…

Dhunoi një femër, arrestohet një person në Ferizaj

  • 02/10/2023 | 09:01

Dhunoi një femër, arrestohet një person në Ferizaj

Një person në Ferizaj është arrestuar pasi që i njëjti ka dhunuar një grua, shkruan Gazeta Metro.


Siç bën të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“DHUNIM – Ferizaj 01.10.2023-21:00 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë