Loading…

Dhunohet një grua nga një burrë në Gjakovë

  • 29/06/2022 | 09:17

Dhunohet një grua nga një burrë në Gjakovë

Një grua në Gjakovë është dhunuar dje nga një burrë, shkruan Gazeta Metro.


Mbrëmë në Gjakovë, ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima ka marrë tretman mjekësor pasi kishte lëndime dhe në dorë.

Rasti është duke u hetuar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë