Loading…

Dhunë në familje – një person sulmon fizikisht një tjetër në Malishevë

  • 02/10/2023 | 09:08

Dhunë në familje – një person sulmon fizikisht një tjetër në Malishevë

Një person në Malishevë është arrestuar pasi që i njëjti pas një zënke ka sulmuar një person tjetër, shkruan Gazeta Metro.


Lidhur me këtë rast, i dyshuari është dërguar në mbajtj.

“DHUNË NË FAMILJE – Malishevë 01.10.2023-14:50 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi i njëjti pas një zënke kishte sulmuar viktimën mashkull kosovar. Lidhur me rastin i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë