Loading…

Dhunë dhe fyerje në mes të artistëve në Prizren (Video)

  • 18/12/2016 | 20:59

Dhunë dhe fyerje në mes të artistëve në Prizren (Video)

Një nga shoqëritë kulturore dhe artistike më të vjetra në vend “Agimi” nga Prizreni, sot ka pasur zgjedhjet e jashtëzakonshme.

Përplasje dhe ofendime ka pasur gjatë gjithë kohës mes anëtarëve dhe një pjese të kryesisë së kësaj shoqërie, për ç’gjë u desh edhe ndërhyrja e Policisë, raporton 21Media.

Krejt kjo situatë ndodhi pasi që një pjesë e kryesisë së kësaj shoqërie mori vendim për të liruar me qira një sallë të objektit të tyre.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë