Loading…

Dhoma misterioze që shërben si sallë striptizi për Putin: Kritiku i presidentit rus i zbulon të panjohurat

  • 21/01/2022 | 20:16

Dhoma misterioze që shërben si sallë striptizi për Putin: Kritiku i presidentit rus i zbulon të panjohurat

Armiku numër 1 i Vladimir Putin, lideri i opozitës, Alex Navlany, ka publikuar foto nga dhoma misterioze e pallatit luksoz, që presidenti rus ka në zonën e Detit të Zi.


Bëhet fjalë për një dhomë kërcimi striptiz, ku Putin shijon performacat sensuale të balerinave, sipas Navlany.

Sipas gazetës britanike “Daily Mail”, në qendër të dhomës  është vendosur një tub metalik, me ndihmën e së cilit balerinat ofrojnë një spektakël të këndshëm  për presidentin rus.

“Salla e striptizmit, e njohur edhe si nargjile, emërtojeni si të dëshironi”, shkruan  Navalny krahas pamjeve që publikoi.

Përveç sallës së striptizmit bazuar në planet e publikuara  një vit më parë nga armiku i Putinit, pallati presidencial  ka edhe një kazino.

Mbështetësit e Navalny  pretendojnë se fotot janë reale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë