Loading…

Dhoma gjumi kreative për çdo adoleshent (Foto)

  • 16/02/2017 | 20:45

Dhoma gjumi kreative për çdo adoleshent (Foto)

Krijimi i një hapësirë për një të adoleshent për të shkuar për të fjetur ,studiuar , dhe për të ndejtur  mund të jetë një zgjidhje paksa e vështirë .


Të gjitha adoleshentët  janë të ndryshëm – disa kurrë nuk duan të ikin nga dhomat e tyre, ndërsa të tjerët do jenë më mirë kudo, por jo  në shtëpi. Këto dhoma, të projektuara për adoleshentë të  sofistikuar, dhe prindërit e tyre, krijojnë  një atmosferë të bukur dhe të rehatshëm që do të jeni krenar për t’ja treguar çdokujt.

Përpara se të bëni porosinë e dhomës së gjumit hidhini një sy kësaj galerie fotografish: Inspirohuni dhe provoni në shtëpinë tuaj…/Gazetametro.net.

cool-wall-art-600x400

study-space-decor-600x400

bike-storage-600x400

cool-basement-design-600x478

cool-teen-basement-bedroom-600x471

teen-girl-room-decor-600x353

modern-shag-rug-600x450

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë