Loading…

Dhëndrri i bie shuplakë nuses, para musafirëve në dasmë

  • 07/03/2019 | 15:47

Dhëndrri i bie shuplakë nuses, para musafirëve në dasmë

Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur mes një qifti. Dhëndri i bie shuplakë nuses së tij para mysafirëve të tronditur, gjatë ceremonisë së dasmës,transmeton Gazeta Metro.


Video është filmuar në Azinë Qendrore.

Dhëndrri u  nervozua shumë pasi nusja bënte lojen se po ja jepte tortën ta hajë.

Ai e godet nusen me një forcë të pabesueshme, sa që goditja e ulë prapa në karrige./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë