Loading…

Dhëndri nuk e duron nusen, shikoni çfarë i bën

  • 03/09/2018 | 16:21

Dhëndri nuk e duron nusen, shikoni çfarë i bën

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një dasmë.


Videoja, tregon momentin kur dhëndri dhe nusja shijojnë tortën e dasmës, duke i dhënë njëri-tjetrit nga një copë.

I nervozuar nga gjesti i nuses, e cila bën shaka me të duke mos ia dhënë copën e tortës, dhëndri nuk e duron nusen dhe nervozohet fort.

Kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lot. Shikojeni:

https://www.facebook.com/lajminet/videos/444224499035670/?t=1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë