Loading…

Dhëndri dhe nëna e tij ia rrihnin vajzën, babai i raporton në Polici

  • 03/11/2018 | 12:10

Dhëndri dhe nëna e tij ia rrihnin vajzën, babai i raporton në Polici

Policia ka njoftuar se në Deçan, babai ka lajmëruar në polici se po ushtrohet dhunë ndaj vajzës së tij.


Ai i ka thënë policisë se ka disa vite që ushtrohet dhunë fizike ndaj saj nga burri i saj dhe nga vjehrra e vajzës së tij.

Pas intervistimit, thotë policia në raport, vajza është kthyer tek prindërit e saj.

Me urdhër të prokurorit burri i saj dhe nëna e tij janë liruar në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë