Loading…

Dhelpra udhëtare në metro

  • 10/05/2017 | 22:49

Dhelpra udhëtare në metro

Një dhelpër dinake ka habitur pasagjerët e një metroje në Londër, pasi qetësisht hipi në një tren, duke u ulur madje edhe në një prej ndenjëseve të tij.


Pasagjerja jo e zakonshme u pa e ulur në një vagon në një linjë pak të frekuentuar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në një stacion metroje në Londër. Fotot e pazakonta që tregonin praninë e një kafshe të egër në mes të trenit.

Sipas dëshmitarëve, dhelpra e cila me siguri që kishte ngatërruar rrugën ose ishte tërhequr nga drita, ndenji vetëm pak çaste në tren, kohë të mjaftueshme sa për të ‘shijuar’ njërën prej ndenjëseve të tij, dhe më pas u zhduk me shpejtësi nga e njëjta derë prej nga hyri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë