Loading…

Devolli Group fiton 3 çmime: Tatimpaguesit, Eksportuesit dhe Punëdhënësit të vitit 2021

  • 19/02/2022 | 13:01

Devolli Group fiton 3 çmime: Tatimpaguesit, Eksportuesit dhe Punëdhënësit të vitit 2021

Në një Gala Mbrëmje të organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës, që tashmë është bërë tradicionale si “THE BEST OF KOSOVO 2021”, sot u dhanë çmime të ndryshme për bizneset vendore.


Devolli Group si një ndër kontribuesit kryesor të zhvillimit ekonomik te Kosovës, fitoi çmimet më të rëndësishme si Tatimpaguesi, Eksportuesi dhe Punëdhënësi i vitit.

Këto çmime vijnë si rezultat i një pune të palodhshme të stafit të kësaj kompanie të cilët punuan me përkushtimin më të madh për të arritur deri këtu.

Për më shumë, këto çmime i japin shtytje edhe më të madhe synimeve e objektivave të Devolli Group që të vazhdojë të ofrojë produktet më cilësore në vend, gjithmonë në linjë me ngritjen e punësimit, që rrjedhimisht kontribuojnë në të mirën e përgjithshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë