Loading…

Detaji që dyshja po e mbajnë ende: Kjo fotografi u bë përsëri virale

  • 26/01/2022 | 15:28

Detaji që dyshja po e mbajnë ende: Kjo fotografi u bë përsëri virale

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të bëjë zhurmë në media. Një javë më parë, këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe bëri të ditur se nuk është në gjendje të mirë emocionale.


Nga ana tjetër, Donaldi duket shumë i përhumbur. Por ajo që po trazon akoma më shumë ujërat, është Bora, e cila me një veprim të fundit ka bërë lëmsh të gjithë rrjetin.

Moderatorja është shfaqur në prezantimin e “Përputhen” me një byzylyk të njëjtë si të Donaldit. Ky i funditnuk e heq asnjëherë nga dora. Madje, shpeshherë kur është nervoz i referohet, duke e parë dhe prekur.

Nuk dihet nëse për dyshen, kjo bizhuteri ka ndonjë kuptim të veçantë që i mban të lidhur bashkë, apo është thjeshtë një rastësi. Megjithatë, dyshimet janë të shumta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë