Loading…

Detaje të reja për plaçkitjen në Shtime: Arrestohet edhe një person

  • 10/08/2019 | 12:37

Detaje të reja për plaçkitjen në Shtime: Arrestohet edhe një person

Policia e Kosovës ka arritur ta arrestojë personin e dytë të përfshirë në rastin e hajnisë në qytezën e Shtimes.


Indeksonline mëson se i arrestuari është A.Mulliqi.

Po ashtu, burime tona tregojnë se forcat e sigurisë pas një pune të pandalshme ka konfiskuar veturën e tipit “Peugeo”-t që ishte në natën kritike.

Ndryshe, Policia e Kosovë e ka arrestuar dje A. Tahirjan, ku mbeti i vrarë i dyshuari për vjedhje, Fehmi Gashi dhe u plagos pronari i shtëpisë, A.Ndrecajt.

A.T me prejardhje nga Peja është arrestuar në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Ai dyshohet për grabitje në një shtëpi në Shtime, ku u vra një person dhe u plagos një tjetër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë