Loading…

Detaje të reja nga aksidenti në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

  • 26/02/2017 | 11:05

Detaje të reja nga aksidenti në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Policia e Kosovës ka bërë të ditur më shumë detaje lidhur me aksidentin e djeshëm në Ferizaj, ku si pasojë të vdekur mbetën tre persona, ndërsa një i lënduar.


Një aksident komunikacioni ka ndodhur të shtunën në fshatin Rakaj, Ferizaj, ku humbën jetën tre persona, dy meshkuj dhe një femër. Ndërsa lëndime trupore ka pësuar ngasësi i kamionit i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture udhëtarësh, bën të ditur Policia, transmeton gazetametro.net

“Vdekja e viktimave është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe me urdhër të prokurorit trupat e pajetë janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”- thuhet në raportin ditor të policisë së Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë