Loading…

Detaje të reja: Kjo është arsyeja që çoi në vrasjen e një personi e plagosjen e tre të tjerëve në Lagjen e Spitalit

  • 05/09/2019 | 16:45

Detaje të reja: Kjo është arsyeja që çoi në vrasjen e një personi e plagosjen e tre të tjerëve në Lagjen e Spitalit

Një person mbeti i vrarë dhe tre të plagosur, siç dyshohet, pas një mosmarrëveshje për tokë në Lagjën e Spitalit, shkruan Gazeta Metro.


Dëshmitarët e rastit kanë thënë për Metron se përleshja me armë ka ndodhur mes një pronari të ndërtessës, dhe pronarit të tokës ku po ndërtohej ajo.

“Sipas njoftimeve të para nga dëshmitarët rasti ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje mes pronarit të tokës dhe një kompanie të ndërtimit të objekteve të larta”, thonë dëshmitarët.

Metro do t’iu mbajë të informuar për rastin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë