Loading…

Detaje të reja: 60 vjeçari në Gjakovë u var para dy muajve, familja s’kishte bërë denoncim në Polici

  • 03/05/2018 | 10:51

Detaje të reja: 60 vjeçari në Gjakovë u var para dy muajve, familja s’kishte bërë denoncim në Polici

Ilir Rizvanolli, që u gjet i varur mbrëmë në lokalin e tij në Gjakovë, dyshohet se është varur para dy muajve, që nga koha kur është zhdukur. Por, për zhdukjen familjarët nuk kishin bërë asnjë denoncim.


Lajmin për gjetjen e trupit e ka konfirmuar Policia e Kosovës dhe kanë thënë se trupi është dërguar për obduksion. Komandanti i Policisë për Rajonin e Gjakovës, Krist Gjokaj, ka konfirmuar se rasti ka ndodhur në rrugën “Ismail Qemali”.

Merret vesh se personi që u gjet mbrëmë i varur quhet Ilir Rizvanolli dhe i njëjti dyshohet se ka qëndruar i varur për dy muaj, pasi trupi i tij është gjetur i dekompozuar.

Bëhet e ditur se përkundër zhdukjes për 2 muaj, familja e tij nuk ka bërë denoncim në polici.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë