Loading…

Detaje për bombën e gjetur në Kuvendin e Maqedonisë

  • 02/05/2017 | 22:06

Detaje për bombën e gjetur në Kuvendin e Maqedonisë

Kryeshefi i sigurimit të Kuvendit të Maqedonisë ka njoftuar për mjetin eksplodues në Kuvendin e Maqedonisë.


Siç njoftoi MPB bëhet fjalë për fishekzjarrë me fitil të lidhur me një bombolë gazi të vogël për mbushje të shkrepësve, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Rasti ka ndodhur më 17 e 28 minuta, siç thonë nga MPB është angazhuar edhe sektori kundër terrorizmit në këtë ministri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë