Loading…

Detaje nga aksidenti në Prishtinë, ka të lënduar

  • 22/04/2018 | 16:34

Detaje nga aksidenti në Prishtinë, ka të lënduar

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth aksidentit që ka ndodhur në udhëkryqin mes Konvikteve dhe Fakultetit Teknik, në kryeqytet.


KALLXO.com ka kontaktuar zëdhënësin e Policisë, Agron Borovci, dhe e ka pyetur rreth aksidentit.

Ai tha se në këtë aksident që ka ndodhur rreth orës 15:00 janë lënduar dy persona.

“Rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident trafiku. Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura. Dy persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti. Policia është duke u marrë me rastin”, tha Borovci.

Ndryshe, Metro më herët raportoi për aksidentin e rëndë i cili dyshohej për të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë