Loading…

Dëshmia tronditëse e huliganit, tregon kënd donin ta vrisnin

  • 01/05/2017 | 10:47

Dëshmia tronditëse e huliganit, tregon kënd donin ta vrisnin

 “Unë isha pjesë e protestave edhe kur për ministër të mbrojtjes u zgjodh Talat Xhaferri, por edhe atë natë kur u zgjodh kryeparlamentar. Shkova në Kuvend për të parë të vdekur Zaevin”, ka shkruar Antonio, pjesëmarrës në natën e tmerrshme dhe sulmit ndaj deputetëve në Maqedoni.


Unë isha atje për shqiptarët dhe për tradhtarët. Derisa të mundem, nuk do të lejoj që shqiptarët të udhëheqin me shtetin”, shkruan portali Dokaz.

Ai i pyetur nga një bashkëbiseduese në rrjetet sociale se dmth ka dashur të shoh të vdekur Zaevin, ai i është përgjigjur: “po për fat të keq kjo nuk ndodhi”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë