Loading…

Dëshironi shumë ‘like’, ja në çfarë kohe duhet të postoni

  • 27/06/2017 | 11:33

Dëshironi shumë ‘like’, ja në çfarë kohe duhet të postoni

Përveç se na duhet shumë kohë për të bërë shkrepjen e duhur, ne duhet edhe të zgjedhim me kujdes edhe filtrin e duhur. Por pavarësisht kësaj, shpesh nuk marrim pëlqime dhe komente aq sa presim.


Lind pyetje pse? Sipas një studimi të sajtit ‘HASH HOOPER’, duhet të zgjedhësh orën e duhur për të bërë një postim në Instagram.

Sipas tyre, orari më i mirë për të publikuar foto gjatë javës është 6.00-7.30 pasdite, kurse në fundjavë ora 11.00 nënkupton kulmin e pëlqimeve dhe komenteve.

Prandaj nëse keni një foto të bukur, atëherë postojeni në këtë orar, në mënyrë që fotoja juaj të mos kalojë pa u vënë re.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë