Loading…

Deri në ora 16:00 pjesëmarrja në zgjedhje 32 për qind

  • 04/12/2016 | 17:06

Deri në ora 16:00 pjesëmarrja në zgjedhje 32 për qind

Demokracia në Veprim, që po monitoron procesin zgjedhor për kryetar të Drenasit, ka bërë të ditur se deri në ora 16:00, kanë votuar 16,889 persona me të drejt vote.

Llogaritur në përqindje, pjesmarrja del të jetë 32 për qind.

Sipas DnV’së, trendi i daljes në votime nga ora 12:00, është rritur për 19 për qind. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë