Loading…

Deputetja e LDK’së: Luanesha për luanin, gjenë peshkun maje t’malit

  • 12/01/2020 | 19:07

Deputetja e LDK’së: Luanesha për luanin, gjenë peshkun maje t’malit

Deputetja e zgjedhur e LDK’së, Valentina Bunjaku-Rexhepi, i ka thurur lëvdata vetës përmes një shkrimi të publikuar së fundi, shkruan Gazeta Metro.


Ajo ka publikuar së fundi një fotografi, ku shkruan se ‘luanesha për luanin, gjenë peshkun në maje të malit’.

Bunjaku siç duket me këtë shkrim i është refruar vetës së saj, duke thurrur kështu elozhe.

Ndryshe, kujtojmë se deputetja në fjalë ka dalë e 19’ta në listën e deputetëve të LDK’së që morën më së shumti vota në zgjedhejt e 6 tetorit.

Kjo parti ka dalur e dyta në zgjedhjet paralamentare, ndërkaq akoma nuk është formuar Qeveria me partin e parë, Lëvizjen Vetëvendosje, për shkak se nuk po merren vesh për ndarjen e pozitave./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë