Loading…

Deputetja e Kosovës martohet me pjestarin e policisë Rada Radosavljevic (Foto)

  • 29/01/2017 | 21:06

Deputetja e Kosovës martohet me pjestarin e policisë Rada Radosavljevic (Foto)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e komunitetit serb, Jelena Bontič është martuar me pjestarin e Policisë së Kosovës, Rada Radosavljevic.


Sipas fotografive të siguruara nga Gazeta Tribuna, deputetja nga komuniteti serb nga komuna e Shtërpces, këto ditë ka kurorëzuar dy ngjarje të bukura.

martese

Ajo bashkë me kurorëzimin e dashurisë ka bërë edhe prezantimin e djalit të vogël Sasha. Jelena Bontič është deputete në Kuvendin e Kosovës me mandatin e dytë dhe njihet për bukurinë dhe paraqitjen dinjitoze në Parlamentin e Kosovës.

martese1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë