Loading…

Deputeti i VV’së që premtoi se një pako cigare do ta bënte 5 euro: Edhe Isa Mustafën e shkarkojmë, profesorin

  • 25/03/2020 | 19:30

Deputeti i VV’së që premtoi se një pako cigare do ta bënte 5 euro: Edhe Isa Mustafën e shkarkojmë, profesorin

Deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha ka thënë se kryeministri Albin Kurti do ta shkarkonte edhe Isa Mustafën po të gabonte, shkruan Gazeta Metro.


Basha i cili u bë i njohur nga kosovarët kur tha se një pako cigare e ka synim ta bën 5 euro dhe pati reagime të shumta ndaj tij, po vazhdon me deklaratat befasuese edhe në Kuvendin e Kosovës.

Ai po thotë se edhe kryetarin e LDK’së, Isa Mustafa do ta shkarkonte Vetëvendosje nëse do të gabonte sikurse Agim Veliun.

“Me pas edhe Isa Mustafë jau kishum shkarku, ju kishim shliru edhe prej tina, profesorin jau kishum shkarku”, tha Basha, transmeton Gazeta Metro.

“Ai prej kolltuki, ai nuk është në Qeveri dhe lyp gjendje të jashtëzakonshme, qysh more se thirrshi qysh spo e din”, tha Basha.///gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë