Loading…

Deputeti i VV’së merr rrugën për në Haxh

  • 28/06/2022 | 08:23

Deputeti i VV’së merr rrugën për në Haxh

Edhe deputeti i Vetëvendosjes, Eman Rrahmani është në mesin e besimtarëve mysliman që janë nisur për në Haxh.


Ka qenë kolegu i tij nga Lëvizja Vetëvendosje, Visar Korenica, i cili ka shpërndarë një fotografi me të në aeroportin e Prishtinës.

“Duke përcjell Emanin dhe Albinin në mesin e shumë haxhilerëve të cilët sot në orët e hershme të mëngjesit po udhëtojnë për të kryer haxhin. U kthefshin të gjithë shëndosh e mirë me bekime më të mira të Zotit dhe me haxh të pranuar”, ka shkruar Korenica.

Rrahmani ka udhëtuar bashkë me djalin e vëllait të tij, Albin Rrahmani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë