Loading…

Deputeti i Vetëvendosjes po pret që 2 muaj përgjgje nga Ministri Bajrami

  • 30/03/2017 | 10:45

Deputeti i Vetëvendosjes po pret që 2 muaj përgjgje nga Ministri Bajrami

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mytahet Haskuka, thotë se ka gati dy muaj që po pret një përgjigje nga Ministri i Arsimit, Arsim Bajrami, nga radhët e PDK’së.


“Sa janë të përgjegjshme ministritë tona?… po bëhen gati dy muaj që kur dërgova disa pyetje për Ministrin Arsim Bajrami lidhur me numrin e stafit akademik dhe të studentëve në universitetet publike dhe private ne Kosovë, asnjë përgjigje deri më tani”, ka shkruar Haskuka, përcjell gazetametro.net

dokumenti

Ai në fund ka thënë se “me siguri janë duke i numëruar”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë