Loading…

Deputeti i PDK’së: Sot rrëzohet qeveria

  • 10/05/2017 | 09:30

Deputeti i PDK’së: Sot rrëzohet qeveria

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Shukri Buja ka thënë se sot do të rrëzohet Qeveria. Këtë deklaratë ai e bëri para se të hyjë në mbledhjen e PDK-së.


“Kismet sot do të rrëzohet Qeveria”, ka thënë Buja para mediave.

Kjo mbledhje po i paraprinë seancës së Kuvendit të Kosovës, ku në rënd ditë është mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Mustafa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë